FANTASIA

 

Note: Not all teams are shown in round 1. Many teams in round one will be awarded a bye, and moved automatically to round two.
This is done to ensure that at round 2, and onwards, winning teams are paired up evenly, and no further byes are created
(unless a team drops out due to being red-carded).

Round (Week) Home Team Home Score   Away Team Away Score

2 (4) Aidan Centurions (PUB/L3 - Malcolm League)   56 v Allectus JC UTD (PUB/Non League Division)   55
2 (4) Albions Terriers (PUB/L1 - Super League)   38 v Cray Bay (PUB/L2 - Fantasia Conference)   36
2 (4) Alfred The Ready (PUB/L3 - Pannonia League)   55 v Withering Wanderers (PUB/Non League Division)   38
2 (4) Anna Argyle (PUB/L3 - Malcolm League)   68 v Britannia Albion (PUB/L3 - Pannonia League)   36
2 (4) Bensington Palace (PUB/L3 - Cunibert League)   46 v Axminster United (PUB/L3 - Oswulf League)   48
2 (4) Berking United (PUB/L3 - Claudia League)   55 v Adamnan Shepherds (PUB/L3 - Claudia League)   46
2 (4) Bretagne Rules (PUB/L3 - Beornred League)   48 v Stuffa Up (PUB/L1 - Super League)   36
2 (4) Cadiz Magic (PUB/L1 - Super League)   36 v Acha Blades (PUB/L3 - Leighton League)   47
2 (4) Caledonian Dragons (PUB/L3 - Leighton League)   40 v Dart Denaby (PUB/L3 - Claudia League)   36
2 (4) Cauci Town (PUB/L3 - Albions League)   48 v Albions Greenwood (PUB/L3 - Leighton League)   56
2 (4) Charford Champions (PUB/L3 - Malcolm League)   48 v Redbridge United (PUB/L3 - Beornred League)   47
2 (4) Didius Kickers (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   38 v Severn Greenway (PUB/L3 - Malcolm League)   42
2 (4) Eadbald Hackers (PUB/L2 - Fantasia Conference)   36 v Witham Wanderers (PUB/L3 - Pannonia League)   49
2 (4) Eadbald Hares (PUB/L3 - Cunibert League)   52 v Valentia Arsenal (PUB/L3 - Oslac League)   40
2 (4) Ebba Nezagood (PUB/L3 - Claudia League)   40 v Didius Floggers (PUB/L2 - Fantasia Conference)   34
2 (4) Ebba Toon Jesters (PUB/L3 - Oslac League)   46 v Hoxon FC (PUB/L3 - Cunibert League)   38
2 (4) Ethelred Villa (PUB/L3 - Cunibert League)   46 v Caerleon Poole Town (PUB/L3 - Oslac League)   47
2 (4) Galgacus Kassab (PUB/L3 - Claudia League)   40 v Shrewsbury (PUB/L3 - Leighton League)   46
2 (4) Gilling East (PUB/L2 - Slobidon Conference)   46 v Vitalian Victorious (PUB/Non League Division)   38
2 (4) Grampian Skiers (PUB/L3 - Malcolm League)   47 v Posthumus Ites (PUB/Non League Division)   32
2 (4) Hanno United (PUB/L3 - Albions League)   46 v Denaby United (PUB/L3 - Beornred League)   46
2 (4) Hercules Heroes (PUB/L2 - Slobidon Conference)   36 v Winandermere So (PUB/Non League Division)   47
2 (4) Horsa United FC (PUB/L3 - Pannonia League)   38 v Ravenna Hinterhaus (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   46
2 (4) Huntingdon Curries (PUB/L3 - Oslac League)   44 v Glendale Shrewdies (PUB/L3 - Cunibert League)   37
2 (4) Iceni Bhoys (PUB/L3 - Cunibert League)   46 v St. Columba Fenians (PUB/L2 - Fantasia Conference)   38
2 (4) Iceni Radicals (PUB/L1 - Super League)   36 v C red C red (PUB/Non League Division)   41
2 (4) Invincible Gunners (PUB/L2 - Slobidon Conference)   42 v Alfred The Dream 11 (PUB/L3 - Oswulf League)   50
2 (4) Loch Lomond United (PUB/L3 - Oslac League)   46 v Ida Go Nowhere (PUB/L3 - Leighton League)   47
2 (4) Magnentius Spurs (PUB/L2 - Slobidon Conference)   28 v Ocladdin Whufchammers (PUB/L1 - Super League)   49
2 (4) Nennius Hotspur (PUB/L1 - Super League)   30 v Dart The (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   48
2 (4) Ocladdin Rangers (PUB/L3 - Albions League)   40 v Dart Attack (PUB/L3 - Malcolm League)   41
2 (4) Prima Steve (PUB/L3 - Oslac League)   46 v Mount Magnet (PUB/L3 - Leighton League)   50
2 (4) Ravenna City (PUB/L3 - Pannonia League)   46 v Albions Miltons (PUB/Non League Division)   43
2 (4) Tay County (PUB/L2 - Slobidon Conference)   30 v Taunton Spirit (PUB/L3 - Claudia League)   47
2 (4) Tin-islands Are Canny (PUB/L2 - Slobidon Conference)   46 v Cadiz Lions (PUB/Non League Division)   36
2 (4) Wenbury Wanderers (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   38 v Withering Warriors (PUB/L3 - Pannonia League)   37
2 (4) Willy Wonka (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   36 v Shrewsbury Peluca FC (PUB/Non League Division)   46

3 (7) Acha Blades (PUB/L3 - Leighton League)   35 v Ocladdin Whufchammers (PUB/L1 - Super League)   19
3 (7) Acha Goaldenboys (PUB/L3 - Oswulf League)   58 v Mount Mission (PUB/L2 - Slobidon Conference)   27
3 (7) Alfred The Dream 11 (PUB/L3 - Oswulf League)   64 v Anna Argyle (PUB/L3 - Malcolm League)   49
3 (7) Alfred The Ready (PUB/L3 - Pannonia League)   41 v Tin-islands Are Canny (PUB/L2 - Slobidon Conference)   36
3 (7) Allectus Athelstone68 (PUB/L1 - Super League)   41 v Bonosus Brady Bulldogs (PUB/L2 - Fantasia Conference)   51
3 (7) Anglesey Angels (PUB/L3 - Albions League)   43 v Tarsus Tony (PUB/L3 - Beornred League)   46
3 (7) Asclepiodotus Posidonius (PUB/L3 - Oswulf League)   41 v Audredswold Forest (PUB/L3 - Oswulf League)   44
3 (7) Athelstan Athelstone68 (PUB/L2 - Fantasia Conference)   49 v Antoninus Tigerious (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   29
3 (7) Athol Looprevil (PUB/L3 - Claudia League)   42 v Nanther The Scary Panther (PUB/L3 - Beornred League)   45
3 (7) Axminster United (PUB/L3 - Oswulf League)   43 v Dart Attack (PUB/L3 - Malcolm League)   38
3 (7) Berking United (PUB/L3 - Claudia League)   73 v Aidan Centurions (PUB/L3 - Malcolm League)   63
3 (7) Bonosus Bohemians (PUB/L3 - Malcolm League)   46 v Iceni Internacional (PUB/L3 - Malcolm League)   39
3 (7) Bretagne Forward Pass (PUB/L2 - Slobidon Conference)   25 v Fantastico United (PUB/L3 - Cunibert League)   42
3 (7) Bretagne Rules (PUB/L3 - Beornred League)   43 v Albions Terriers (PUB/L1 - Super League)   36
3 (7) Bryneich Ball Boys (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   41 v Caligula Corinthians (PUB/L2 - Fantasia Conference)   49
3 (7) C red C red (PUB/Non League Division)   40 v Ravenna City (PUB/L3 - Pannonia League)   32
3 (7) Caledonian Hyde United (PUB/L3 - Beornred League)   46 v Fantastico Davido (PUB/L3 - Albions League)   33
3 (7) Caledonian Wanderers (PUB/L3 - Cunibert League)   36 v Invincible North End (PUB/L1 - Super League)   51
3 (7) Colden Common (PUB/L3 - Albions League)   45 v Acha Acha (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   29
3 (7) Dart Eddy (PUB/L3 - Albions League)   43 v Dervan Donkeys (PUB/L3 - Malcolm League)   51
3 (7) Dart The (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   47 v Albions Greenwood (PUB/L3 - Leighton League)   51
3 (7) Deyfyr Bremen (PUB/L3 - Pannonia League)   43 v Elf Under The Mushroom (PUB/L3 - Oswulf League)   22
3 (7) Dio Blues (PUB/L3 - Albions League)   58 v Fantastico Butnotathletico (PUB/L3 - Oswulf League)   46
3 (7) Ebba Nezagood (PUB/L3 - Claudia League)   71 v Ravenna Hinterhaus (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   52
3 (7) Elf Queen (PUB/L3 - Pannonia League)   46 v C Red Coxy (PUB/L3 - Beornred League)   33
3 (7) Ex Rhodesians (PUB/L3 - Albions League)   25 v Ex Selous Scouts (PUB/L3 - Malcolm League)   47
3 (7) Fantastico Centurians (PUB/L2 - Slobidon Conference)   34 v Invincible Billy The Kid (PUB/L2 - Slobidon Conference)   68
3 (7) Gilling East (PUB/L2 - Slobidon Conference)   33 v Wenbury Wanderers (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   36
3 (7) Hanno United (PUB/L3 - Albions League)   63 v Caledonian Dragons (PUB/L3 - Leighton League)   41
3 (7) Hercules Hurricanes (PUB/L1 - Super League)   33 v Willy Joy (PUB/L3 - Leighton League)   47
3 (7) Hestingi Corks (PUB/L3 - Pannonia League)   46 v Adelphius Oltenita (PUB/L2 - Slobidon Conference)   30
3 (7) Huntingdon Curries (PUB/L3 - Oslac League)   53 v Grampian Skiers (PUB/L3 - Malcolm League)   35
3 (7) Iceni 1 (PUB/L3 - Malcolm League)   47 v Tay Town (PUB/L3 - Leighton League)   46
3 (7) Iceni Bhoys (PUB/L3 - Cunibert League)   72 v Charford Champions (PUB/L3 - Malcolm League)   29
3 (7) Iceni Wanderers (PUB/L3 - Malcolm League)   51 v Invincible Sharks (PUB/L3 - Albions League)   41
3 (7) Ida Down (PUB/L3 - Albions League)   68 v Helena Buster Boro (PUB/L3 - Albions League)   31
3 (7) Ida Go Nowhere (PUB/L3 - Leighton League)   25 v Eadbald Hares (PUB/L3 - Cunibert League)   47
3 (7) Invincible F.C. (PUB/Non League Division)   39 v Nimenguen Llama (PUB/L2 - Fantasia Conference)   39
3 (7) Invincible Raiders (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   36 v Rochester Rangers (PUB/L2 - Fantasia Conference)   41
3 (7) Lindisfarne Athletic (PUB/L3 - Oslac League)   50 v Lindisfarne United (PUB/L3 - Oslac League)   55
3 (7) Marcellus Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)   29 v Lichfield Engineering (PUB/L2 - Fantasia Conference)   47
3 (7) Mount Magnet (PUB/L3 - Leighton League)   64 v Ebba Toon Jesters (PUB/L3 - Oslac League)   51
3 (7) Mount Slough (PUB/L3 - Oswulf League)   42 v Sherborne Diamonds (PUB/L3 - Cunibert League)   66
3 (7) Oswald Greens Park Rangers (PUB/Non League Division)   40 v Vitalian Villacia (PUB/L3 - Claudia League)   46
3 (7) Paulinus United (PUB/L3 - Cunibert League)   29 v Withering Onvine (PUB/L3 - Leighton League)   39
3 (7) Pertinax Penetrators (PUB/L2 - Slobidon Conference)   61 v Picts F.C. (PUB/L3 - Leighton League)   66
3 (7) Porta CG ALLSTARS (PUB/L3 - Oswulf League)   36 v Magnentius Brook (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   72
3 (7) Powis City (PUB/L3 - Cunibert League)   73 v Fantastico Central Coast F.C (PUB/L3 - Oslac League)   47
3 (7) Procopius Pistons (PUB/L1 - Super League)   33 v Willy Rowland (PUB/L3 - Cunibert League)   22
3 (7) Redbridge Forest (PUB/L3 - Beornred League)   46 v Porta Kabin (PUB/L3 - Oswulf League)   41
3 (7) Redwald Liverpool (PUB/L3 - Oslac League)   66 v Theodore Hotspur (PUB/L3 - Claudia League)   66
3 (7) Repandune City (PUB/L3 - Beornred League)   42 v Repandune United (PUB/L2 - Fantasia Conference)   47
3 (7) Rochester United (PUB/L3 - Leighton League)   47 v Tyne Athletic (PUB/Non League Division)   42
3 (7) Severn Greenway (PUB/L3 - Malcolm League)   62 v Caerleon Poole Town (PUB/L3 - Oslac League)   58
3 (7) Severn Six (PUB/L3 - Beornred League)   46 v Sexburga AFC (PUB/L3 - Claudia League)   40
3 (7) Shrewsbury Peluca FC (PUB/Non League Division)   45 v Fantastico City Obergsharks (PUB/L3 - Claudia League)   42
3 (7) Shrewsbury Shaw (PUB/L3 - Oswulf League)   47 v Fantastico Bombastico (PUB/L3 - Oslac League)   46
3 (7) St. Columba Celtic (PUB/L3 - Oswulf League)   45 v Theodbald The Great (PUB/L3 - Claudia League)   45
3 (7) Stuffa Dreams (PUB/L3 - Oswulf League)   68 v Vellocatus United (PUB/L3 - Beornred League)   61
3 (7) Taunton Spirit (PUB/L3 - Claudia League)   58 v Shrewsbury (PUB/L3 - Leighton League)   27
3 (7) Ubbo Village (PUB/L3 - Oswulf League)   63 v Dio Rio de las Minas FC (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   36
3 (7) Witham Wanderers (PUB/L3 - Pannonia League)   33 v Winandermere So (PUB/Non League Division)   35
3 (7) Withering Walnuts (PUB/L3 - Pannonia League)   41 v Wye City (PUB/L1 - Super League)   36
3 (7) Wye Valley (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   53 v Britannia Palace (PUB/L2 - Slobidon Conference)   41

4 (10) Acha Goaldenboys (PUB/L3 - Oswulf League)   39 v Withering Onvine (PUB/L3 - Leighton League)   33
4 (10) Alfred The Dream 11 (PUB/L3 - Oswulf League)   31 v Axminster United (PUB/L3 - Oswulf League)   30
4 (10) Alfred The Ready (PUB/L3 - Pannonia League)   51 v Wenbury Wanderers (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   18
4 (10) Athelstan Athelstone68 (PUB/L2 - Fantasia Conference)   42 v Caledonian Hyde United (PUB/L3 - Beornred League)   42
4 (10) Berking United (PUB/L3 - Claudia League)   26 v Bretagne Rules (PUB/L3 - Beornred League)   30
4 (10) Bonosus Bohemians (PUB/L3 - Malcolm League)   39 v Nimenguen Llama (PUB/L2 - Fantasia Conference)   35
4 (10) Bonosus Brady Bulldogs (PUB/L2 - Fantasia Conference)   50 v Dio Blues (PUB/L3 - Albions League)   39
4 (10) C red C red (PUB/Non League Division)   47 v Shrewsbury Peluca FC (PUB/Non League Division)   47
4 (10) Colden Common (PUB/L3 - Albions League)   36 v Tarsus Tony (PUB/L3 - Beornred League)   46
4 (10) Deyfyr Bremen (PUB/L3 - Pannonia League)   75 v Ex Selous Scouts (PUB/L3 - Malcolm League)   42
4 (10) Ebba Nezagood (PUB/L3 - Claudia League)   52 v Huntingdon Curries (PUB/L3 - Oslac League)   43
4 (10) Elf Queen (PUB/L3 - Pannonia League)   41 v Ubbo Village (PUB/L3 - Oswulf League)   23
4 (10) Fantastico United (PUB/L3 - Cunibert League)   39 v Ida Down (PUB/L3 - Albions League)   23
4 (10) Hanno United (PUB/L3 - Albions League)   27 v Iceni Bhoys (PUB/L3 - Cunibert League)   40
4 (10) Iceni Wanderers (PUB/L3 - Malcolm League)   39 v Sherborne Diamonds (PUB/L3 - Cunibert League)   39
4 (10) Invincible Billy The Kid (PUB/L2 - Slobidon Conference)   30 v Rochester Rangers (PUB/L2 - Fantasia Conference)   49
4 (10) Invincible North End (PUB/L1 - Super League)   50 v Lindisfarne United (PUB/L3 - Oslac League)   49
4 (10) Magnentius Brook (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   65 v Hestingi Corks (PUB/L3 - Pannonia League)   43
4 (10) Mount Magnet (PUB/L3 - Leighton League)   31 v Winandermere So (PUB/Non League Division)   43
4 (10) Nanther The Scary Panther (PUB/L3 - Beornred League)   47 v Caligula Corinthians (PUB/L2 - Fantasia Conference)   42
4 (10) Picts F.C. (PUB/L3 - Leighton League)   35 v Repandune United (PUB/L2 - Fantasia Conference)   42
4 (10) Powis City (PUB/L3 - Cunibert League)   26 v Dervan Donkeys (PUB/L3 - Malcolm League)   50
4 (10) Procopius Pistons (PUB/L1 - Super League)   49 v Wye Valley (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   42
4 (10) Rochester United (PUB/L3 - Leighton League)   42 v Iceni 1 (PUB/L3 - Malcolm League)   42
4 (10) Severn Greenway (PUB/L3 - Malcolm League)   39 v Albions Greenwood (PUB/L3 - Leighton League)   41
4 (10) Severn Six (PUB/L3 - Beornred League)   43 v Lichfield Engineering (PUB/L2 - Fantasia Conference)   38
4 (10) Shrewsbury Shaw (PUB/L3 - Oswulf League)   47 v Eadbald Hares (PUB/L3 - Cunibert League)   46
4 (10) Stuffa Dreams (PUB/L3 - Oswulf League)   36 v Withering Walnuts (PUB/L3 - Pannonia League)   49
4 (10) Taunton Spirit (PUB/L3 - Claudia League)   39 v Acha Blades (PUB/L3 - Leighton League)   43
4 (10) Theodbald The Great (PUB/L3 - Claudia League)   47 v Redbridge Forest (PUB/L3 - Beornred League)   43
4 (10) Theodore Hotspur (PUB/L3 - Claudia League)   39 v Audredswold Forest (PUB/L3 - Oswulf League)   38
4 (10) Vitalian Villacia (PUB/L3 - Claudia League)   46 v Willy Joy (PUB/L3 - Leighton League)   37

5 (12) Acha Goaldenboys (PUB/L3 - Oswulf League)   41 v Tarsus Tony (PUB/L3 - Beornred League)   51
5 (12) Albions Greenwood (PUB/L3 - Leighton League)   43 v Acha Blades (PUB/L3 - Leighton League)   45
5 (12) Athelstan Athelstone68 (PUB/L2 - Fantasia Conference)   30 v Iceni Wanderers (PUB/L3 - Malcolm League)   39
5 (12) Bonosus Bohemians (PUB/L3 - Malcolm League)   40 v Theodbald The Great (PUB/L3 - Claudia League)   31
5 (12) Bonosus Brady Bulldogs (PUB/L2 - Fantasia Conference)   41 v Nanther The Scary Panther (PUB/L3 - Beornred League)   31
5 (12) Deyfyr Bremen (PUB/L3 - Pannonia League)   36 v Rochester Rangers (PUB/L2 - Fantasia Conference)   39
5 (12) Ebba Nezagood (PUB/L3 - Claudia League)   38 v Alfred The Ready (PUB/L3 - Pannonia League)   44
5 (12) Elf Queen (PUB/L3 - Pannonia League)   42 v Magnentius Brook (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   32
5 (12) Fantastico United (PUB/L3 - Cunibert League)   40 v Dervan Donkeys (PUB/L3 - Malcolm League)   41
5 (12) Iceni Bhoys (PUB/L3 - Cunibert League)   41 v Bretagne Rules (PUB/L3 - Beornred League)   56
5 (12) Procopius Pistons (PUB/L1 - Super League)   32 v Invincible North End (PUB/L1 - Super League)   41
5 (12) Repandune United (PUB/L2 - Fantasia Conference)   58 v Iceni 1 (PUB/L3 - Malcolm League)   58
5 (12) Severn Six (PUB/L3 - Beornred League)   58 v Vitalian Villacia (PUB/L3 - Claudia League)   51
5 (12) Shrewsbury Shaw (PUB/L3 - Oswulf League)   60 v Alfred The Dream 11 (PUB/L3 - Oswulf League)   37
5 (12) Winandermere So (PUB/Non League Division)   45 v Shrewsbury Peluca FC (PUB/Non League Division)   31
5 (12) Withering Walnuts (PUB/L3 - Pannonia League)   50 v Theodore Hotspur (PUB/L3 - Claudia League)   40

6 (14) Acha Blades (PUB/L3 - Leighton League)   22 v Winandermere So (PUB/Non League Division)   22
6 (14) Bonosus Bohemians (PUB/L3 - Malcolm League)   73 v Dervan Donkeys (PUB/L3 - Malcolm League)   32
6 (14) Bonosus Brady Bulldogs (PUB/L2 - Fantasia Conference)   32 v Rochester Rangers (PUB/L2 - Fantasia Conference)   32
6 (14) Bretagne Rules (PUB/L3 - Beornred League)   21 v Alfred The Ready (PUB/L3 - Pannonia League)   37
6 (14) Elf Queen (PUB/L3 - Pannonia League)   37 v Shrewsbury Shaw (PUB/L3 - Oswulf League)   21
6 (14) Invincible North End (PUB/L1 - Super League)   32 v Iceni 1 (PUB/L3 - Malcolm League)   22
6 (14) Tarsus Tony (PUB/L3 - Beornred League)   21 v Severn Six (PUB/L3 - Beornred League)   27
6 (14) Withering Walnuts (PUB/L3 - Pannonia League)   42 v Iceni Wanderers (PUB/L3 - Malcolm League)   28

7 (17) Alfred The Ready (PUB/L3 - Pannonia League)   27 v Bonosus Brady Bulldogs (PUB/L2 - Fantasia Conference)   31
7 (17) Bonosus Bohemians (PUB/L3 - Malcolm League)   70 v Severn Six (PUB/L3 - Beornred League)   52
7 (17) Elf Queen (PUB/L3 - Pannonia League)   26 v Winandermere So (PUB/Non League Division)   44
7 (17) Withering Walnuts (PUB/L3 - Pannonia League)   43 v Invincible North End (PUB/L1 - Super League)   31