LEAGUE CUP

 

Note: The round numbers assume a full complement of 200 teams. Early rounds will be missed if there are not enough teams. Not all teams are shown in the first available round. Many teams in the first round will be awarded a bye, and moved
automatically to the next round. This is done to ensure that after the next round, winning teams are paired up evenly, and no further byes are created (unless a team drops out due to being red-carded).

Home Score Away Score   Away Score Home Score

Round 1 - Home (Week 5),   Away (week 7)
Anna Argyle (PUB/L3 - Malcolm League)     40     49 v   C red C red (PUB/Non League Division)     55     40
Arles United (PUB/L3 - Leighton League)     23     72 v   Eadbyrht Titanics (PUB/L3 - Pannonia League)     48     33
Bensington Palace (PUB/L3 - Cunibert League)     33     41 v   Harold Ramus (PUB/L3 - Malcolm League)     37     22
Caesar United (PUB/L1 - Super League)     42     41 v   Hedda Hinterhaus (PUB/L3 - Pannonia League)     31     58
Cauci Town (PUB/L3 - Albions League)     25     42 v   Concani Celtic (PUB/L3 - Pannonia League)     33     44
Celtae United (PUB/L3 - Albions League)     42     41 v   Ravenna Hinterhaus (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     40     52
Didius Kickers (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     18     36 v   Albions Miltons (PUB/Non League Division)     44     36
Eadbald Hares (PUB/L3 - Cunibert League)     26     47 v   Glendale Shrewdies (PUB/L3 - Cunibert League)     36     58
Ethelred Villa (PUB/L3 - Cunibert League)     47     34 v   Withering Wanderers (PUB/Non League Division)     46     46
Invincible Gunners (PUB/L2 - Slobidon Conference)     42     41 v   Posthumus Ites (PUB/Non League Division)     55     39
Loch Lomond United (PUB/L3 - Oslac League)     37     22 v   Ragnar Hinterhaus (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     58     44
Nennius Hotspur (PUB/L1 - Super League)     85     64 v   Vitalian Victorious (PUB/Non League Division)     52     39
Ocladdin Rangers (PUB/L3 - Albions League)     29     36 v   Osbald The Hairy (PUB/L3 - Pannonia League)     35     53
Oswulf Town (PUB/L3 - Claudia League)     25     26 v   Withering Warriors (PUB/L3 - Pannonia League)     33     33
Rainer Scorpions (PUB/L1 - Super League)     33     41 v   Are We Ready (PUB/Non League Division)     51     17
Selsey Slackers (PUB/L2 - Slobidon Conference)     42     41 v   Cadiz Lions (PUB/Non League Division)     20     0
Tay County (PUB/L2 - Slobidon Conference)     80     65 v   Shrewsbury Peluca FC (PUB/Non League Division)     39     45

Round 2 - Home (Week 9),   Away (week 10)
Acha Acha (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     50     30 v   Anglesey Angels (PUB/L3 - Albions League)     50     30
Acha Blades (PUB/L3 - Leighton League)     53     43 v   Ocladdin Whufchammers (PUB/L1 - Super League)     52     77
Acha Goaldenboys (PUB/L3 - Oswulf League)     53     39 v   Mount Mission (PUB/L2 - Slobidon Conference)     51     46
Albions Miltons (PUB/Non League Division)     59     43 v   Rainer Scorpions (PUB/L1 - Super League)     45     49
Alfred The Dream 11 (PUB/L3 - Oswulf League)     45     31 v   Chippenham Addo Lions (PUB/L3 - Leighton League)     50     30
Allectus JC UTD (PUB/Non League Division)     51     26 v   Ebbsfleet Ebbs (PUB/L3 - Cunibert League)     59     48
Alston Field Harriers (PUB/L3 - Beornred League)     50     30 v   Antoninus Tigerious (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     50     30
Alwin Looprevil (PUB/L2 - Fantasia Conference)     45     42 v   Immanuentius F.C. (PUB/L3 - Oslac League)     59     62
Andredswald Benders (PUB/L3 - Beornred League)     55     68 v   Prusn Valley (PUB/L3 - Albions League)     53     39
Andredswald Goaldenboys (PUB/L3 - Cunibert League)     50     37 v   Hestingi Corks (PUB/L3 - Pannonia League)     53     43
Angels of Sutton (PUB/L3 - Albions League)     59     62 v   Baldwin Judes (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     51     49
Aston Andrew (PUB/L3 - Claudia League)     53     39 v   Aston MoodyBrum (PUB/L3 - Oslac League)     53     39
Aston Assassin (PUB/L3 - Claudia League)     50     30 v   Dervan Donkeys (PUB/L3 - Malcolm League)     45     50
Aston Patto (PUB/L3 - Oswulf League)     53     39 v   Nanther The Scary Panther (PUB/L3 - Beornred League)     45     47
Aston Strutters (PUB/L3 - Oslac League)     50     30 v   Caledonian Hyde United (PUB/L3 - Beornred League)     52     42
Athol Looprevil (PUB/L3 - Claudia League)     68     39 v   Aston Andys (PUB/L3 - Pannonia League)     53     39
Audredswold Forest (PUB/L3 - Oswulf League)     45     38 v   Athelstan Athelstone68 (PUB/L2 - Fantasia Conference)     49     42
Augustus United (PUB/L3 - Claudia League)     52     38 v   C Red Coxy (PUB/L3 - Beornred League)     51     50
Baldwin Studs (PUB/L3 - Leighton League)     50     30 v   Perses Pix (PUB/L2 - Slobidon Conference)     63     75
Bensington Palace (PUB/L3 - Cunibert League)     50     37 v   Osbald The Hairy (PUB/L3 - Pannonia League)     53     37
Berking United (PUB/L3 - Claudia League)     51     26 v   Aidan Centurions (PUB/L3 - Malcolm League)     49     30
Bithynia DFSDS (PUB/L3 - Beornred League)     45     38 v   Hoxon FC (PUB/L3 - Cunibert League)     47     50
Boadicea Wanderers (PUB/L3 - Leighton League)     52     42 v   Ebba Nezagood (PUB/L3 - Claudia League)     50     52
Bogdesia City Winners (PUB/L3 - Cunibert League)     42     42 v   Framlingham Dudes (PUB/L3 - Pannonia League)     52     46
Bonosus Brady Bulldogs (PUB/L2 - Fantasia Conference)     45     50 v   Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     49     49
Bretagne Forward Pass (PUB/L2 - Slobidon Conference)     53     62 v   Fantastico United (PUB/L3 - Cunibert League)     68     39
Bretagne Rules (PUB/L3 - Beornred League)     50     30 v   Albions Terriers (PUB/L1 - Super League)     25     18
Britannia Albion (PUB/L3 - Pannonia League)     45     36 v   Axminster United (PUB/L3 - Oswulf League)     50     30
Bryneich Ball Boys (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     45     49 v   Caligula Corinthians (PUB/L2 - Fantasia Conference)     45     42
Cadiz Magic (PUB/L1 - Super League)     45     42 v   Gesoriacum Devils (PUB/L3 - Oslac League)     55     68
Caer Urfa F.C. (PUB/L3 - Beornred League)     58     74 v   Hercules Heroes (PUB/L2 - Slobidon Conference)     45     42
Caledonian Wanderers (PUB/L3 - Cunibert League)     55     43 v   Invincible North End (PUB/L1 - Super League)     45     50
Caracalla Dracula (PUB/L2 - Fantasia Conference)     45     42 v   Colden Common (PUB/L3 - Albions League)     45     36
Celestius Greenwood (PUB/L3 - Oswulf League)     50     27 v   Shrewsbury (PUB/L3 - Leighton League)     50     44
Chippenham Rovers (PUB/L3 - Pannonia League)     50     30 v   Tarsus Tony (PUB/L3 - Beornred League)     50     46
Cray Bay (PUB/L2 - Fantasia Conference)     45     42 v   Didius Floggers (PUB/L2 - Fantasia Conference)     34     31
Dart Attack (PUB/L3 - Malcolm League)     47     39 v   Maximus Maximus (PUB/L3 - Beornred League)     45     38
Dart The (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     50     37 v   Albions Greenwood (PUB/L3 - Leighton League)     58     41
Denaby United (PUB/L3 - Beornred League)     60     42 v   Dart Denaby (PUB/L3 - Claudia League)     45     38
Deyfyr Bremen (PUB/L3 - Pannonia League)     63     75 v   Elf Under The Mushroom (PUB/L3 - Oswulf League)     45     37
Dio Blues (PUB/L3 - Albions League)     53     39 v   Malcolm River Ravers (PUB/L3 - Malcolm League)     53     39
Eadbald Hackers (PUB/L2 - Fantasia Conference)     45     36 v   Canute Wanderers (PUB/L3 - Leighton League)     53     62
Eadburga Rovers (PUB/L2 - Fantasia Conference)     58     74 v   Grampian Skiers (PUB/L3 - Malcolm League)     53     43
Ebba Toon Jesters (PUB/L3 - Oslac League)     49     49 v   Iceni Bhoys (PUB/L3 - Cunibert League)     49     40
Elf Queen (PUB/L3 - Pannonia League)     51     41 v   Worr Lord (PUB/L3 - Pannonia League)     48     75
Ella Team (PUB/L3 - Oslac League)     45     42 v   Maximus Colts (PUB/L3 - Albions League)     39     29
Englefield Albion (PUB/L1 - Super League)     25     49 v   Maxima Minima (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     67     41
Ex Rhodesians (PUB/L3 - Albions League)     53     62 v   Ex Selous Scouts (PUB/L3 - Malcolm League)     56     42
Fantastico Butnotathletico (PUB/L3 - Oswulf League)     53     43 v   Aston Andes (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     53     39
Fantastico Centurians (PUB/L2 - Slobidon Conference)     63     75 v   Invincible Billy The Kid (PUB/L2 - Slobidon Conference)     45     30
Fantastico City Obergsharks (PUB/L3 - Claudia League)     68     39 v   Allectus Athelstone68 (PUB/L1 - Super League)     42     42
Fantastico Davido (PUB/L3 - Albions League)     60     42 v   Gallovidian Albannach (PUB/L3 - Oswulf League)     50     30
Flensburgh Sanktpauli FC (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     45     36 v   Huntingdon Curries (PUB/L3 - Oslac League)     47     43
Germanus FC (PUB/L3 - Beornred League)     29     43 v   Lombards Town (PUB/L1 - Super League)     45     49
Hedda Hinterhaus (PUB/L3 - Pannonia League)     53     39 v   Ragnar Hinterhaus (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     50     35
Hercules Hurricanes (PUB/L1 - Super League)     25     49 v   Willy Joy (PUB/L3 - Leighton League)     50     37
Herodotus Greeks FC (PUB/L3 - Albions League)     34     24 v   Honorius Olympians FC (PUB/L2 - Slobidon Conference)     34     45
Hibernians United (PUB/L2 - Fantasia Conference)     45     37 v   Hanno United (PUB/L3 - Albions League)     50     27
Hii United (PUB/L3 - Albions League)     45     36 v   Iceni 1 (PUB/L3 - Malcolm League)     56     42
Iceni Internacional (PUB/L3 - Malcolm League)     51     35 v   Invincible F.C. (PUB/Non League Division)     51     35
Iceni Radicals (PUB/L1 - Super League)     45     48 v   Ravenna City (PUB/L3 - Pannonia League)     59     39
Iceni Wanderers (PUB/L3 - Malcolm League)     55     39 v   Invincible Sharks (PUB/L3 - Albions League)     42     42
Ida Down (PUB/L3 - Albions League)     51     23 v   Helena Buster Boro (PUB/L3 - Albions League)     52     26
Ida Go Nowhere (PUB/L3 - Leighton League)     53     62 v   Valentia Arsenal (PUB/L3 - Oslac League)     53     68
Invincible Raiders (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     49     49 v   Kempsford Hotspur (PUB/L1 - Super League)     45     49
Jutland EFC (PUB/L1 - Super League)     50     63 v   Hedda Hunters (PUB/L3 - Beornred League)     59     39
Kennet Town (PUB/L3 - Cunibert League)     51     43 v   Maxima Earlboy Athletic (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     42     42
Lindisfarne Athletic (PUB/L3 - Oslac League)     49     36 v   Lindisfarne United (PUB/L3 - Oslac League)     45     49
Lodbrog One (PUB/L2 - Fantasia Conference)     59     62 v   Charford Champions (PUB/L3 - Malcolm League)     50     30
Magnentius Brook (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     45     65 v   Aston CSKA Nottingham (PUB/L3 - Leighton League)     51     42
Marcellus Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)     50     30 v   Avon Ladies (PUB/L3 - Oswulf League)     52     42
Mauritania Island (PUB/L3 - Oslac League)     45     42 v   Pomponia Exiles (PUB/L3 - Leighton League)     55     43
Maximus Optimus (PUB/L2 - Slobidon Conference)     45     47 v   Paulinus United (PUB/L3 - Cunibert League)     50     30
Meanwaras Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)     50     83 v   Rochester Rangers (PUB/L2 - Fantasia Conference)     45     49
Merfyn FC (PUB/L3 - Cunibert League)     53     39 v   Adamnan Shepherds (PUB/L3 - Claudia League)     49     32
Merton Wombles (PUB/L3 - Oswulf League)     47     42 v   Mount Slough (PUB/L3 - Oswulf League)     65     37
Mount Magnet (PUB/L3 - Leighton League)     45     31 v   Badenoch Qwerty (PUB/L2 - Slobidon Conference)     50     30
Nimenguen Llama (PUB/L2 - Fantasia Conference)     51     35 v   St. Columba Celtic (PUB/L3 - Oswulf League)     51     47
Osbert Albion (PUB/L1 - Super League)     50     49 v   Canute Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)     53     47
Oswald Greens Park Rangers (PUB/Non League Division)     54     50 v   Vitalian Villacia (PUB/L3 - Claudia League)     50     46
Paulinus Park (PUB/L2 - Fantasia Conference)     52     26 v   Caledonian Dragons (PUB/L3 - Leighton League)     42     42
Paulinus Sanktus (PUB/L3 - Claudia League)     59     38 v   Pertinax Penetrators (PUB/L2 - Slobidon Conference)     59     39
Picts F.C. (PUB/L3 - Leighton League)     58     35 v   Repandune City (PUB/L3 - Beornred League)     59     51
Posthumus Ites (PUB/Non League Division)     63     47 v   C red C red (PUB/Non League Division)     53     47
Powis City (PUB/L3 - Cunibert League)     51     26 v   Thetford Town (PUB/L3 - Leighton League)     45     37
Prima Steve (PUB/L3 - Oslac League)     50     27 v   Medway Rovers (PUB/L3 - Cunibert League)     49     38
Procopius Pistons (PUB/L1 - Super League)     25     49 v   Willy Rowland (PUB/L3 - Cunibert League)     45     37
Rainer Lane3 (PUB/L2 - Slobidon Conference)     59     62 v   Alfred The Ready (PUB/L3 - Pannonia League)     51     51
Ravenna Hinterhaus (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     50     64 v   Glendale Shrewdies (PUB/L3 - Cunibert League)     55     39
Redbridge Forest (PUB/L3 - Beornred League)     53     43 v   Porta Kabin (PUB/L3 - Oswulf League)     50     49
Repandune United (PUB/L2 - Fantasia Conference)     52     42 v   Rochester United (PUB/L3 - Leighton League)     52     42
Saberct Salisbury F.C. (PUB/L3 - Cunibert League)     53     33 v   Dart Eddy (PUB/L3 - Albions League)     50     30
Sandwich Board (PUB/L3 - Oslac League)     64     42 v   Canute Rangers Salisbury F.C (PUB/L3 - Beornred League)     50     30
Save Our Souls (PUB/L3 - Cunibert League)     53     39 v   Alban Angels (PUB/L3 - Malcolm League)     52     42
Selsey Slackers (PUB/L2 - Slobidon Conference)     51     49 v   Nennius Hotspur (PUB/L1 - Super League)     50     62
Severn Greenway (PUB/L3 - Malcolm League)     54     39 v   Caerleon Poole Town (PUB/L3 - Oslac League)     53     39
Severn Six (PUB/L3 - Beornred League)     51     43 v   Sexburga AFC (PUB/L3 - Claudia League)     53     47
Sherborne Diamonds (PUB/L3 - Cunibert League)     53     39 v   Sunderland Royals (PUB/L3 - Claudia League)     64     42
Shrewsbury Shaw (PUB/L3 - Oswulf League)     50     47 v   Thurebrand Tyrone (PUB/L3 - Albions League)     52     39
St. Columba Fenians (PUB/L2 - Fantasia Conference)     54     64 v   Redbridge United (PUB/L3 - Beornred League)     53     39
Stuffa Dreams (PUB/L3 - Oswulf League)     45     36 v   Vellocatus United (PUB/L3 - Beornred League)     59     39
Stuffa Up (PUB/L1 - Super League)     45     37 v   Wulstan Hinterhaus (PUB/L3 - Albions League)     53     51
Suetonius Slicks (PUB/L2 - Fantasia Conference)     45     49 v   Magnentius Spurs (PUB/L2 - Slobidon Conference)     53     66
Tay County (PUB/L2 - Slobidon Conference)     25     61 v   Galgacus Kassab (PUB/L3 - Claudia League)     53     68
Tay Town (PUB/L3 - Leighton League)     52     42 v   Bonosus Bohemians (PUB/L3 - Malcolm League)     68     39
Theodbald The Great (PUB/L3 - Claudia League)     51     47 v   Woden Chaz (PUB/L3 - Pannonia League)     68     39
Theodore Hotspur (PUB/L3 - Claudia League)     53     39 v   Asclepiodotus Posidonius (PUB/L3 - Oswulf League)     45     49
Thetford Tigers (PUB/L3 - Beornred League)     58     40 v   Taunton Spirit (PUB/L3 - Claudia League)     53     39
Tin-islands Are Canny (PUB/L2 - Slobidon Conference)     49     49 v   Gilling East (PUB/L2 - Slobidon Conference)     60     42
Tyne Athletic (PUB/Non League Division)     65     37 v   Wighard Toppers (PUB/L3 - Oslac League)     52     42
Ubbo Village (PUB/L3 - Oswulf League)     51     23 v   Dio Rio de las Minas FC (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     51     49
Uchtred Town (PUB/L3 - Malcolm League)     58     38 v   Adelphius Oltenita (PUB/L2 - Slobidon Conference)     42     77
Usk Rio de las Minas FC (PUB/L2 - Fantasia Conference)     59     68 v   Porta CG ALLSTARS (PUB/L3 - Oswulf League)     45     48
Victorinus Drinkers (PUB/L3 - Malcolm League)     45     36 v   Horsa United FC (PUB/L3 - Pannonia League)     47     37
Virius Infectious Zoomerang (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     45     42 v   Lichfield Engineering (PUB/L2 - Fantasia Conference)     52     38
Volantii Worle (PUB/L3 - Oswulf League)     51     77 v   Withering Walnuts (PUB/L3 - Pannonia League)     50     49
Wanu City (PUB/L2 - Fantasia Conference)     51     49 v   Withering Onvine (PUB/L3 - Leighton League)     47     33
Wenbury Wanderers (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     25     18 v   Aston Martin (PUB/Non League Division)     53     39
Weser Brom (PUB/L3 - Claudia League)     53     39 v   Hibernians Athletic (PUB/L3 - Claudia League)     55     43
Willy Wonka (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     45     37 v   Sandwich United (PUB/L3 - Oslac League)     53     38
Witham Wanderers (PUB/L3 - Pannonia League)     52     55 v   Winandermere So (PUB/Non League Division)     53     43
Withering Wanderers (PUB/Non League Division)     47     20 v   Arles United (PUB/L3 - Leighton League)     49     40
Withering Warriors (PUB/L3 - Pannonia League)     51     38 v   Concani Celtic (PUB/L3 - Pannonia League)     45     38
Woden Oakengates Rgrs (PUB/L2 - Slobidon Conference)     45     30 v   Fantastico Bombastico (PUB/L3 - Oslac League)     53     43
Woden United (PUB/L1 - Super League)     45     49 v   Fantastico Central Coast F.C (PUB/L3 - Oslac League)     56     42
Wye City (PUB/L1 - Super League)     49     49 v   Redwald Liverpool (PUB/L3 - Oslac League)     53     39
Wye Valley (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     64     42 v   Britannia Palace (PUB/L2 - Slobidon Conference)     42     42
Zosimus Cosmos (PUB/L3 - Leighton League)     45     42 v   Maximus Chicken (PUB/L1 - Super League)     45     36

Round 3 - Home (Week 13),   Away (week 16)
Acha Acha (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     43     30 v   Tarsus Tony (PUB/L3 - Beornred League)     51     39
Adelphius Oltenita (PUB/L2 - Slobidon Conference)     43     52 v   Shrewsbury Shaw (PUB/L3 - Oswulf League)     43     64
Aidan Centurions (PUB/L3 - Malcolm League)     30     56 v   Canute Wanderers (PUB/L3 - Leighton League)     46     32
Alban Angels (PUB/L3 - Malcolm League)     35     50 v   Antoninus Tigerious (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     43     30
Albions Greenwood (PUB/L3 - Leighton League)     41     67 v   Canute Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)     42     66
Andredswald Benders (PUB/L3 - Beornred League)     35     28 v   Maxima Minima (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     38     46
Angels of Sutton (PUB/L3 - Albions League)     40     32 v   Bryneich Ball Boys (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     37     50
Arles United (PUB/L3 - Leighton League)     34     40 v   Withering Warriors (PUB/L3 - Pannonia League)     50     59
Asclepiodotus Posidonius (PUB/L3 - Oswulf League)     41     60 v   Athelstan Athelstone68 (PUB/L2 - Fantasia Conference)     36     53
Aston MoodyBrum (PUB/L3 - Oslac League)     45     52 v   Aston Patto (PUB/L3 - Oswulf League)     45     52
Bonosus Bohemians (PUB/L3 - Malcolm League)     47     62 v   Invincible F.C. (PUB/Non League Division)     38     35
Caer Urfa F.C. (PUB/L3 - Beornred League)     57     43 v   Bretagne Rules (PUB/L3 - Beornred League)     41     46
Caledonian Dragons (PUB/L3 - Leighton League)     35     50 v   Gesoriacum Devils (PUB/L3 - Oslac League)     35     28
Caledonian Hyde United (PUB/L3 - Beornred League)     35     50 v   Fantastico Davido (PUB/L3 - Albions League)     36     43
Caledonian Wanderers (PUB/L3 - Cunibert League)     42     36 v   Lindisfarne United (PUB/L3 - Oslac League)     40     60
Chippenham Addo Lions (PUB/L3 - Leighton League)     41     46 v   Britannia Albion (PUB/L3 - Pannonia League)     56     42
Dart Attack (PUB/L3 - Malcolm League)     37     53 v   Severn Greenway (PUB/L3 - Malcolm League)     38     62
Deyfyr Bremen (PUB/L3 - Pannonia League)     45     34 v   Ex Rhodesians (PUB/L3 - Albions League)     46     32
Dio Rio de las Minas FC (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     32     54 v   Usk Rio de las Minas FC (PUB/L2 - Fantasia Conference)     30     32
Ebba Nezagood (PUB/L3 - Claudia League)     63     53 v   Zosimus Cosmos (PUB/L3 - Leighton League)     40     43
Ebba Toon Jesters (PUB/L3 - Oslac League)     39     59 v   Lodbrog One (PUB/L2 - Fantasia Conference)     40     32
Ebbsfleet Ebbs (PUB/L3 - Cunibert League)     35     48 v   Witham Wanderers (PUB/L3 - Pannonia League)     52     39
Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     47     55 v   Malcolm River Ravers (PUB/L3 - Malcolm League)     45     52
Ella Team (PUB/L3 - Oslac League)     40     43 v   Thetford Tigers (PUB/L3 - Beornred League)     33     27
Fantastico Bombastico (PUB/L3 - Oslac League)     48     35 v   Valentia Arsenal (PUB/L3 - Oslac League)     40     28
Fantastico Butnotathletico (PUB/L3 - Oswulf League)     48     35 v   Athol Looprevil (PUB/L3 - Claudia League)     43     52
Fantastico Central Coast F.C (PUB/L3 - Oslac League)     39     49 v   Sandwich Board (PUB/L3 - Oslac League)     56     44
Fantastico Centurians (PUB/L2 - Slobidon Conference)     51     43 v   Invincible Raiders (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     47     55
Galgacus Kassab (PUB/L3 - Claudia League)     40     28 v   Hibernians United (PUB/L2 - Fantasia Conference)     36     50
Gilling East (PUB/L2 - Slobidon Conference)     36     43 v   Aston Martin (PUB/Non League Division)     45     80
Hedda Hinterhaus (PUB/L3 - Pannonia League)     45     52 v   Ravenna Hinterhaus (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     38     58
Helena Buster Boro (PUB/L3 - Albions League)     44     37 v   Thetford Town (PUB/L3 - Leighton League)     40     44
Hibernians Athletic (PUB/L3 - Claudia League)     42     36 v   Iceni 1 (PUB/L3 - Malcolm League)     39     49
Horsa United FC (PUB/L3 - Pannonia League)     37     64 v   Immanuentius F.C. (PUB/L3 - Oslac League)     47     33
Hoxon FC (PUB/L3 - Cunibert League)     43     52 v   Honorius Olympians FC (PUB/L2 - Slobidon Conference)     43     50
Huntingdon Curries (PUB/L3 - Oslac League)     31     69 v   Eadburga Rovers (PUB/L2 - Fantasia Conference)     57     43
Iceni Wanderers (PUB/L3 - Malcolm League)     49     80 v   Kennet Town (PUB/L3 - Cunibert League)     38     54
Jutland EFC (PUB/L1 - Super League)     46     71 v   Medway Rovers (PUB/L3 - Cunibert League)     36     45
Lichfield Engineering (PUB/L2 - Fantasia Conference)     32     68 v   Oswald Greens Park Rangers (PUB/Non League Division)     38     52
Magnentius Brook (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     47     50 v   Hestingi Corks (PUB/L3 - Pannonia League)     48     35
Magnentius Spurs (PUB/L2 - Slobidon Conference)     47     62 v   Perses Pix (PUB/L2 - Slobidon Conference)     45     34
Meanwaras Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)     53     30 v   Vellocatus United (PUB/L3 - Beornred League)     38     63
Mount Mission (PUB/L2 - Slobidon Conference)     50     31 v   Maximus Optimus (PUB/L2 - Slobidon Conference)     36     62
Mount Slough (PUB/L3 - Oswulf League)     52     49 v   Sunderland Royals (PUB/L3 - Claudia League)     56     44
Ocladdin Whufchammers (PUB/L1 - Super League)     39     36 v   Badenoch Qwerty (PUB/L2 - Slobidon Conference)     43     30
Osbald The Hairy (PUB/L3 - Pannonia League)     36     60 v   Nennius Hotspur (PUB/L1 - Super League)     52     67
Pertinax Penetrators (PUB/L2 - Slobidon Conference)     38     63 v   Repandune City (PUB/L3 - Beornred League)     38     31
Pomponia Exiles (PUB/L3 - Leighton League)     42     36 v   Lombards Town (PUB/L1 - Super League)     37     50
Porta Kabin (PUB/L3 - Oswulf League)     36     70 v   Bretagne Forward Pass (PUB/L2 - Slobidon Conference)     46     32
Posthumus Ites (PUB/Non League Division)     42     62 v   Albions Miltons (PUB/Non League Division)     41     45
Ravenna City (PUB/L3 - Pannonia League)     47     31 v   Rainer Lane3 (PUB/L2 - Slobidon Conference)     40     32
Rochester United (PUB/L3 - Leighton League)     39     49 v   Tyne Athletic (PUB/Non League Division)     52     49
Saberct Salisbury F.C. (PUB/L3 - Cunibert League)     46     42 v   Dervan Donkeys (PUB/L3 - Malcolm League)     43     54
Sandwich United (PUB/L3 - Oslac League)     39     54 v   Fantastico City Obergsharks (PUB/L3 - Claudia League)     43     52
Sexburga AFC (PUB/L3 - Claudia League)     42     66 v   Avon Ladies (PUB/L3 - Oswulf League)     35     50
Shrewsbury (PUB/L3 - Leighton League)     41     54 v   Denaby United (PUB/L3 - Beornred League)     36     43
St. Columba Celtic (PUB/L3 - Oswulf League)     35     66 v   Woden Chaz (PUB/L3 - Pannonia League)     43     52
St. Columba Fenians (PUB/L2 - Fantasia Conference)     54     53 v   Merfyn FC (PUB/L3 - Cunibert League)     45     52
Volantii Worle (PUB/L3 - Oswulf League)     38     31 v   Wye City (PUB/L1 - Super League)     47     55
Wanu City (PUB/L2 - Fantasia Conference)     31     60 v   Caracalla Dracula (PUB/L2 - Fantasia Conference)     40     43
Willy Joy (PUB/L3 - Leighton League)     43     49 v   Framlingham Dudes (PUB/L3 - Pannonia League)     32     52
Willy Rowland (PUB/L3 - Cunibert League)     40     44 v   Wye Valley (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     56     44
Worr Lord (PUB/L3 - Pannonia League)     54     34 v   C Red Coxy (PUB/L3 - Beornred League)     51     40
Wulstan Hinterhaus (PUB/L3 - Albions League)     50     37 v   Cray Bay (PUB/L2 - Fantasia Conference)     40     43

Round 4 - Home (Week 19),   Away (week 21)
Asclepiodotus Posidonius (PUB/L3 - Oswulf League)     66     67 v   Alban Angels (PUB/L3 - Malcolm League)     42     45
Aston Martin (PUB/Non League Division)     41     37 v   Fantastico City Obergsharks (PUB/L3 - Claudia League)     55     52
Aston Patto (PUB/L3 - Oswulf League)     55     37 v   Bryneich Ball Boys (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     57     77
Bonosus Bohemians (PUB/L3 - Malcolm League)     64     40 v   St. Columba Celtic (PUB/L3 - Oswulf League)     52     34
C Red Coxy (PUB/L3 - Beornred League)     40     41 v   Dio Rio de las Minas FC (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     62     77
Caledonian Dragons (PUB/L3 - Leighton League)     42     45 v   Magnentius Spurs (PUB/L2 - Slobidon Conference)     64     40
Caledonian Hyde United (PUB/L3 - Beornred League)     42     45 v   Iceni Wanderers (PUB/L3 - Malcolm League)     41     42
Deyfyr Bremen (PUB/L3 - Pannonia League)     65     66 v   Invincible Raiders (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     57     72
Ebba Nezagood (PUB/L3 - Claudia League)     53     31 v   Horsa United FC (PUB/L3 - Pannonia League)     53     41
Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     57     72 v   Athol Looprevil (PUB/L3 - Claudia League)     55     52
Ella Team (PUB/L3 - Oslac League)     54     27 v   Shrewsbury (PUB/L3 - Leighton League)     48     32
Fantastico Bombastico (PUB/L3 - Oslac League)     37     42 v   Britannia Albion (PUB/L3 - Pannonia League)     14     27
Huntingdon Curries (PUB/L3 - Oslac League)     48     24 v   Ravenna City (PUB/L3 - Pannonia League)     42     41
Jutland EFC (PUB/L1 - Super League)     67     36 v   Ebba Toon Jesters (PUB/L3 - Oslac League)     56     27
Lichfield Engineering (PUB/L2 - Fantasia Conference)     48     45 v   Willy Joy (PUB/L3 - Leighton League)     47     36
Lindisfarne United (PUB/L3 - Oslac League)     56     27 v   Pertinax Penetrators (PUB/L2 - Slobidon Conference)     54     40
Lombards Town (PUB/L1 - Super League)     57     77 v   Aidan Centurions (PUB/L3 - Malcolm League)     55     39
Magnentius Brook (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     25     56 v   Shrewsbury Shaw (PUB/L3 - Oswulf League)     49     36
Maxima Minima (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     60     30 v   Caer Urfa F.C. (PUB/L3 - Beornred League)     54     56
Maximus Optimus (PUB/L2 - Slobidon Conference)     58     33 v   Wanu City (PUB/L2 - Fantasia Conference)     66     57
Mount Slough (PUB/L3 - Oswulf League)     47     54 v   Wye Valley (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     43     40
Ocladdin Whufchammers (PUB/L1 - Super League)     52     51 v   Hoxon FC (PUB/L3 - Cunibert League)     53     41
Porta Kabin (PUB/L3 - Oswulf League)     56     67 v   Thetford Town (PUB/L3 - Leighton League)     52     24
Posthumus Ites (PUB/Non League Division)     58     24 v   Nennius Hotspur (PUB/L1 - Super League)     67     36
Sandwich Board (PUB/L3 - Oslac League)     43     40 v   Dervan Donkeys (PUB/L3 - Malcolm League)     56     33
Severn Greenway (PUB/L3 - Malcolm League)     55     46 v   Albions Greenwood (PUB/L3 - Leighton League)     49     37
St. Columba Fenians (PUB/L2 - Fantasia Conference)     41     40 v   Witham Wanderers (PUB/L3 - Pannonia League)     35     41
Tarsus Tony (PUB/L3 - Beornred League)     35     36 v   Sexburga AFC (PUB/L3 - Claudia League)     52     24
Tyne Athletic (PUB/Non League Division)     47     54 v   Iceni 1 (PUB/L3 - Malcolm League)     53     35
Vellocatus United (PUB/L3 - Beornred League)     54     40 v   Wye City (PUB/L1 - Super League)     57     72
Withering Warriors (PUB/L3 - Pannonia League)     42     42 v   Hibernians United (PUB/L2 - Fantasia Conference)     57     29
Wulstan Hinterhaus (PUB/L3 - Albions League)     47     53 v   Hedda Hinterhaus (PUB/L3 - Pannonia League)     55     37

Round 5 - Home (Week 22),   Away (week 24)
Bonosus Bohemians (PUB/L3 - Malcolm League)     38     28 v   Porta Kabin (PUB/L3 - Oswulf League)     52     50
Bryneich Ball Boys (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     57     50 v   Deyfyr Bremen (PUB/L3 - Pannonia League)     52     54
Caledonian Hyde United (PUB/L3 - Beornred League)     52     57 v   Mount Slough (PUB/L3 - Oswulf League)     33     39
Dervan Donkeys (PUB/L3 - Malcolm League)     63     25 v   Wanu City (PUB/L2 - Fantasia Conference)     47     55
Dio Rio de las Minas FC (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     51     55 v   Shrewsbury Shaw (PUB/L3 - Oswulf League)     41     22
Ella Team (PUB/L3 - Oslac League)     50     50 v   Ocladdin Whufchammers (PUB/L1 - Super League)     66     63
Fantastico Bombastico (PUB/L3 - Oslac League)     54     61 v   Severn Greenway (PUB/L3 - Malcolm League)     47     55
Fantastico City Obergsharks (PUB/L3 - Claudia League)     33     27 v   Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     51     44
Horsa United FC (PUB/L3 - Pannonia League)     47     65 v   Ravenna City (PUB/L3 - Pannonia League)     49     66
Lombards Town (PUB/L1 - Super League)     47     54 v   Caer Urfa F.C. (PUB/L3 - Beornred League)     52     44
Magnentius Spurs (PUB/L2 - Slobidon Conference)     85     51 v   Jutland EFC (PUB/L1 - Super League)     89     55
Nennius Hotspur (PUB/L1 - Super League)     86     58 v   Hibernians United (PUB/L2 - Fantasia Conference)     40     49
Pertinax Penetrators (PUB/L2 - Slobidon Conference)     52     46 v   Tyne Athletic (PUB/Non League Division)     33     39
Sexburga AFC (PUB/L3 - Claudia League)     40     33 v   Lichfield Engineering (PUB/L2 - Fantasia Conference)     41     41
St. Columba Fenians (PUB/L2 - Fantasia Conference)     51     43 v   Wulstan Hinterhaus (PUB/L3 - Albions League)     40     67
Wye City (PUB/L1 - Super League)     47     55 v   Asclepiodotus Posidonius (PUB/L3 - Oswulf League)     57     55

Round 6 - Home (Week 26),   Away (week 27)
Asclepiodotus Posidonius (PUB/L3 - Oswulf League)     44     75 v   Caledonian Hyde United (PUB/L3 - Beornred League)     37     27
Dio Rio de las Minas FC (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     48     71 v   Fantastico Bombastico (PUB/L3 - Oslac League)     44     38
Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     53     79 v   Bryneich Ball Boys (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     48     61
Lombards Town (PUB/L1 - Super League)     45     79 v   Ravenna City (PUB/L3 - Pannonia League)     48     29
Nennius Hotspur (PUB/L1 - Super League)     92     52 v   Jutland EFC (PUB/L1 - Super League)     92     52
Ocladdin Whufchammers (PUB/L1 - Super League)     52     60 v   Wulstan Hinterhaus (PUB/L3 - Albions League)     40     55
Pertinax Penetrators (PUB/L2 - Slobidon Conference)     50     45 v   Porta Kabin (PUB/L3 - Oswulf League)     34     75
Wanu City (PUB/L2 - Fantasia Conference)     39     80 v   Lichfield Engineering (PUB/L2 - Fantasia Conference)     56     42

Round 7 - Home (Week 30),   Away (week 31)
Dio Rio de las Minas FC (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     56     38 v   Ocladdin Whufchammers (PUB/L1 - Super League)     48     25
Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     75     59 v   Asclepiodotus Posidonius (PUB/L3 - Oswulf League)     66     43
Jutland EFC (PUB/L1 - Super League)     64     65 v   Lombards Town (PUB/L1 - Super League)     62     59
Porta Kabin (PUB/L3 - Oswulf League)     66     53 v   Wanu City (PUB/L2 - Fantasia Conference)     62     59

Round 8 - Home (Week 34),   Away (week 35)
Jutland EFC (PUB/L1 - Super League)     41     48 v   Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     36     42
Wanu City (PUB/L2 - Fantasia Conference)     44     38 v   Dio Rio de las Minas FC (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     59     27

Round 9 - Home (Week 36)
Jutland EFC (PUB/L1 - Super League)     56    v   Dio Rio de las Minas FC (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)     58