NCEC

 

Note: Not all teams are shown in round 1. Many teams in round one will be awarded a bye, and moved automatically to round two.
This is done to ensure that at round 2, and onwards, winning teams are paired up evenly, and no further byes are created
(unless a team drops out due to being red-carded).

Round (Week) Home Team Home Score   Away Team Away Score

1 (8) Anna Argyle (PUB/L3 - Malcolm League)   50 v C red C red (PUB/Non League Division)   34
1 (8) Arles United (PUB/L3 - Leighton League)   45 v Eadbyrht Titanics (PUB/L3 - Pannonia League)   84
1 (8) Bensington Palace (PUB/L3 - Cunibert League)   42 v Harold Ramus (PUB/L3 - Malcolm League)   68
1 (8) Caesar United (PUB/L1 - Super League)   35 v Hedda Hinterhaus (PUB/L3 - Pannonia League)   50
1 (8) Cauci Town (PUB/L3 - Albions League)   37 v Concani Celtic (PUB/L3 - Pannonia League)   33
1 (8) Celtae United (PUB/L3 - Albions League)   53 v Ravenna Hinterhaus (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   57
1 (8) Didius Kickers (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   14 v Albions Miltons (PUB/Non League Division)   94
1 (8) Eadbald Hares (PUB/L3 - Cunibert League)   37 v Glendale Shrewdies (PUB/L3 - Cunibert League)   45
1 (8) Ethelred Villa (PUB/L3 - Cunibert League)   47 v Withering Wanderers (PUB/Non League Division)   36
1 (8) Invincible Gunners (PUB/L2 - Slobidon Conference)   35 v Posthumus Ites (PUB/Non League Division)   44
1 (8) Loch Lomond United (PUB/L3 - Oslac League)   68 v Ragnar Hinterhaus (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   51
1 (8) Nennius Hotspur (PUB/L1 - Super League)   59 v Vitalian Victorious (PUB/Non League Division)   79
1 (8) Ocladdin Rangers (PUB/L3 - Albions League)   30 v Osbald The Hairy (PUB/L3 - Pannonia League)   39
1 (8) Oswulf Town (PUB/L3 - Claudia League)   43 v Withering Warriors (PUB/L3 - Pannonia League)   33
1 (8) Rainer Scorpions (PUB/L1 - Super League)   37 v Are We Ready (PUB/Non League Division)   33
1 (8) Selsey Slackers (PUB/L2 - Slobidon Conference)   35 v Cadiz Lions (PUB/Non League Division)   31
1 (8) Tay County (PUB/L2 - Slobidon Conference)   55 v Shrewsbury Peluca FC (PUB/Non League Division)   44

2 (13) Acha Acha (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   43 v Anglesey Angels (PUB/L3 - Albions League)   41
2 (13) Acha Blades (PUB/L3 - Leighton League)   45 v Ocladdin Whufchammers (PUB/L1 - Super League)   39
2 (13) Acha Goaldenboys (PUB/L3 - Oswulf League)   45 v Mount Mission (PUB/L2 - Slobidon Conference)   50
2 (13) Albions Miltons (PUB/Non League Division)   41 v Rainer Scorpions (PUB/L1 - Super League)   41
2 (13) Alfred The Dream 11 (PUB/L3 - Oswulf League)   33 v Chippenham Addo Lions (PUB/L3 - Leighton League)   41
2 (13) Allectus JC UTD (PUB/Non League Division)   33 v Ebbsfleet Ebbs (PUB/L3 - Cunibert League)   35
2 (13) Alston Field Harriers (PUB/L3 - Beornred League)   43 v Antoninus Tigerious (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   43
2 (13) Alwin Looprevil (PUB/L2 - Fantasia Conference)   40 v Immanuentius F.C. (PUB/L3 - Oslac League)   47
2 (13) Andredswald Benders (PUB/L3 - Beornred League)   35 v Prusn Valley (PUB/L3 - Albions League)   45
2 (13) Andredswald Goaldenboys (PUB/L3 - Cunibert League)   43 v Hestingi Corks (PUB/L3 - Pannonia League)   48
2 (13) Angels of Sutton (PUB/L3 - Albions League)   40 v Baldwin Judes (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   32
2 (13) Aston Andrew (PUB/L3 - Claudia League)   45 v Aston MoodyBrum (PUB/L3 - Oslac League)   45
2 (13) Aston Assassin (PUB/L3 - Claudia League)   43 v Dervan Donkeys (PUB/L3 - Malcolm League)   43
2 (13) Aston Patto (PUB/L3 - Oswulf League)   45 v Nanther The Scary Panther (PUB/L3 - Beornred League)   36
2 (13) Aston Strutters (PUB/L3 - Oslac League)   43 v Caledonian Hyde United (PUB/L3 - Beornred League)   35
2 (13) Athol Looprevil (PUB/L3 - Claudia League)   43 v Aston Andys (PUB/L3 - Pannonia League)   45
2 (13) Audredswold Forest (PUB/L3 - Oswulf League)   41 v Athelstan Athelstone68 (PUB/L2 - Fantasia Conference)   36
2 (13) Augustus United (PUB/L3 - Claudia League)   35 v C Red Coxy (PUB/L3 - Beornred League)   51
2 (13) Baldwin Studs (PUB/L3 - Leighton League)   41 v Perses Pix (PUB/L2 - Slobidon Conference)   45
2 (13) Berking United (PUB/L3 - Claudia League)   33 v Aidan Centurions (PUB/L3 - Malcolm League)   30
2 (13) Bithynia DFSDS (PUB/L3 - Beornred League)   34 v Hoxon FC (PUB/L3 - Cunibert League)   43
2 (13) Boadicea Wanderers (PUB/L3 - Leighton League)   39 v Ebba Nezagood (PUB/L3 - Claudia League)   63
2 (13) Bogdesia City Winners (PUB/L3 - Cunibert League)   35 v Framlingham Dudes (PUB/L3 - Pannonia League)   32
2 (13) Bonosus Brady Bulldogs (PUB/L2 - Fantasia Conference)   43 v Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   47
2 (13) Bretagne Forward Pass (PUB/L2 - Slobidon Conference)   46 v Fantastico United (PUB/L3 - Cunibert League)   43
2 (13) Bretagne Rules (PUB/L3 - Beornred League)   41 v Albions Terriers (PUB/L1 - Super League)   50
2 (13) Britannia Albion (PUB/L3 - Pannonia League)   56 v Axminster United (PUB/L3 - Oswulf League)   41
2 (13) Bryneich Ball Boys (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   37 v Caligula Corinthians (PUB/L2 - Fantasia Conference)   40
2 (13) Cadiz Magic (PUB/L1 - Super League)   40 v Gesoriacum Devils (PUB/L3 - Oslac League)   35
2 (13) Caer Urfa F.C. (PUB/L3 - Beornred League)   57 v Hercules Heroes (PUB/L2 - Slobidon Conference)   40
2 (13) Caledonian Wanderers (PUB/L3 - Cunibert League)   42 v Invincible North End (PUB/L1 - Super League)   43
2 (13) Caracalla Dracula (PUB/L2 - Fantasia Conference)   40 v Colden Common (PUB/L3 - Albions League)   56
2 (13) Celestius Greenwood (PUB/L3 - Oswulf League)   32 v Shrewsbury (PUB/L3 - Leighton League)   41
2 (13) Chippenham Rovers (PUB/L3 - Pannonia League)   43 v Tarsus Tony (PUB/L3 - Beornred League)   51
2 (13) Cray Bay (PUB/L2 - Fantasia Conference)   40 v Didius Floggers (PUB/L2 - Fantasia Conference)   28
2 (13) Dart Attack (PUB/L3 - Malcolm League)   37 v Maximus Maximus (PUB/L3 - Beornred League)   34
2 (13) Dart The (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   43 v Albions Greenwood (PUB/L3 - Leighton League)   41
2 (13) Denaby United (PUB/L3 - Beornred League)   36 v Dart Denaby (PUB/L3 - Claudia League)   34
2 (13) Deyfyr Bremen (PUB/L3 - Pannonia League)   45 v Elf Under The Mushroom (PUB/L3 - Oswulf League)   36
2 (13) Dio Blues (PUB/L3 - Albions League)   45 v Malcolm River Ravers (PUB/L3 - Malcolm League)   45
2 (13) Eadbald Hackers (PUB/L2 - Fantasia Conference)   34 v Canute Wanderers (PUB/L3 - Leighton League)   46
2 (13) Eadburga Rovers (PUB/L2 - Fantasia Conference)   57 v Grampian Skiers (PUB/L3 - Malcolm League)   45
2 (13) Ebba Toon Jesters (PUB/L3 - Oslac League)   39 v Iceni Bhoys (PUB/L3 - Cunibert League)   34
2 (13) Elf Queen (PUB/L3 - Pannonia League)   48 v Worr Lord (PUB/L3 - Pannonia League)   54
2 (13) Ella Team (PUB/L3 - Oslac League)   40 v Maximus Colts (PUB/L3 - Albions League)   49
2 (13) Englefield Albion (PUB/L1 - Super League)   27 v Maxima Minima (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   38
2 (13) Ethelred Villa (PUB/L3 - Cunibert League)   30 v Eadbyrht Titanics (PUB/L3 - Pannonia League)   36
2 (13) Ex Rhodesians (PUB/L3 - Albions League)   46 v Ex Selous Scouts (PUB/L3 - Malcolm League)   39
2 (13) Fantastico Butnotathletico (PUB/L3 - Oswulf League)   48 v Aston Andes (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   45
2 (13) Fantastico Centurians (PUB/L2 - Slobidon Conference)   51 v Invincible Billy The Kid (PUB/L2 - Slobidon Conference)   28
2 (13) Fantastico City Obergsharks (PUB/L3 - Claudia League)   43 v Allectus Athelstone68 (PUB/L1 - Super League)   35
2 (13) Fantastico Davido (PUB/L3 - Albions League)   36 v Gallovidian Albannach (PUB/L3 - Oswulf League)   43
2 (13) Flensburgh Sanktpauli FC (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   56 v Huntingdon Curries (PUB/L3 - Oslac League)   31
2 (13) Germanus FC (PUB/L3 - Beornred League)   51 v Lombards Town (PUB/L1 - Super League)   37
2 (13) Harold Ramus (PUB/L3 - Malcolm League)   36 v Osbald The Hairy (PUB/L3 - Pannonia League)   36
2 (13) Hedda Hinterhaus (PUB/L3 - Pannonia League)   45 v Loch Lomond United (PUB/L3 - Oslac League)   36
2 (13) Hercules Hurricanes (PUB/L1 - Super League)   27 v Willy Joy (PUB/L3 - Leighton League)   43
2 (13) Herodotus Greeks FC (PUB/L3 - Albions League)   30 v Honorius Olympians FC (PUB/L2 - Slobidon Conference)   43
2 (13) Hibernians United (PUB/L2 - Fantasia Conference)   36 v Hanno United (PUB/L3 - Albions League)   32
2 (13) Hii United (PUB/L3 - Albions League)   34 v Iceni 1 (PUB/L3 - Malcolm League)   39
2 (13) Iceni Internacional (PUB/L3 - Malcolm League)   38 v Invincible F.C. (PUB/Non League Division)   38
2 (13) Iceni Radicals (PUB/L1 - Super League)   53 v Ravenna City (PUB/L3 - Pannonia League)   47
2 (13) Iceni Wanderers (PUB/L3 - Malcolm League)   49 v Invincible Sharks (PUB/L3 - Albions League)   35
2 (13) Ida Down (PUB/L3 - Albions League)   28 v Helena Buster Boro (PUB/L3 - Albions League)   44
2 (13) Ida Go Nowhere (PUB/L3 - Leighton League)   46 v Valentia Arsenal (PUB/L3 - Oslac League)   40
2 (13) Invincible Raiders (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   47 v Kempsford Hotspur (PUB/L1 - Super League)   37
2 (13) Jutland EFC (PUB/L1 - Super League)   46 v Hedda Hunters (PUB/L3 - Beornred League)   47
2 (13) Kennet Town (PUB/L3 - Cunibert League)   38 v Maxima Earlboy Athletic (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   35
2 (13) Lindisfarne Athletic (PUB/L3 - Oslac League)   60 v Lindisfarne United (PUB/L3 - Oslac League)   40
2 (13) Lodbrog One (PUB/L2 - Fantasia Conference)   40 v Charford Champions (PUB/L3 - Malcolm League)   43
2 (13) Magnentius Brook (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   47 v Aston CSKA Nottingham (PUB/L3 - Leighton League)   35
2 (13) Marcellus Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)   43 v Avon Ladies (PUB/L3 - Oswulf League)   35
2 (13) Mauritania Island (PUB/L3 - Oslac League)   40 v Pomponia Exiles (PUB/L3 - Leighton League)   42
2 (13) Maximus Optimus (PUB/L2 - Slobidon Conference)   36 v Paulinus United (PUB/L3 - Cunibert League)   43
2 (13) Meanwaras Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)   53 v Rochester Rangers (PUB/L2 - Fantasia Conference)   37
2 (13) Merfyn FC (PUB/L3 - Cunibert League)   45 v Adamnan Shepherds (PUB/L3 - Claudia League)   34
2 (13) Merton Wombles (PUB/L3 - Oswulf League)   40 v Mount Slough (PUB/L3 - Oswulf League)   52
2 (13) Mount Magnet (PUB/L3 - Leighton League)   33 v Badenoch Qwerty (PUB/L2 - Slobidon Conference)   43
2 (13) Nimenguen Llama (PUB/L2 - Fantasia Conference)   38 v St. Columba Celtic (PUB/L3 - Oswulf League)   35
2 (13) Osbert Albion (PUB/L1 - Super League)   36 v Canute Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)   42
2 (13) Oswald Greens Park Rangers (PUB/Non League Division)   38 v Vitalian Villacia (PUB/L3 - Claudia League)   51
2 (13) Oswulf Town (PUB/L3 - Claudia League)   55 v Cauci Town (PUB/L3 - Albions League)   38
2 (13) Paulinus Park (PUB/L2 - Fantasia Conference)   44 v Caledonian Dragons (PUB/L3 - Leighton League)   35
2 (13) Paulinus Sanktus (PUB/L3 - Claudia League)   35 v Pertinax Penetrators (PUB/L2 - Slobidon Conference)   38
2 (13) Picts F.C. (PUB/L3 - Leighton League)   45 v Repandune City (PUB/L3 - Beornred League)   38
2 (13) Posthumus Ites (PUB/Non League Division)   42 v Anna Argyle (PUB/L3 - Malcolm League)   40
2 (13) Powis City (PUB/L3 - Cunibert League)   33 v Thetford Town (PUB/L3 - Leighton League)   40
2 (13) Prima Steve (PUB/L3 - Oslac League)   32 v Medway Rovers (PUB/L3 - Cunibert League)   36
2 (13) Procopius Pistons (PUB/L1 - Super League)   27 v Willy Rowland (PUB/L3 - Cunibert League)   40
2 (13) Rainer Lane3 (PUB/L2 - Slobidon Conference)   40 v Alfred The Ready (PUB/L3 - Pannonia League)   60
2 (13) Ravenna Hinterhaus (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   38 v Glendale Shrewdies (PUB/L3 - Cunibert League)   40
2 (13) Redbridge Forest (PUB/L3 - Beornred League)   48 v Porta Kabin (PUB/L3 - Oswulf League)   36
2 (13) Repandune United (PUB/L2 - Fantasia Conference)   39 v Rochester United (PUB/L3 - Leighton League)   39
2 (13) Saberct Salisbury F.C. (PUB/L3 - Cunibert League)   46 v Dart Eddy (PUB/L3 - Albions League)   41
2 (13) Sandwich Board (PUB/L3 - Oslac League)   56 v Canute Rangers Salisbury F.C (PUB/L3 - Beornred League)   41
2 (13) Save Our Souls (PUB/L3 - Cunibert League)   45 v Alban Angels (PUB/L3 - Malcolm League)   35
2 (13) Selsey Slackers (PUB/L2 - Slobidon Conference)   31 v Vitalian Victorious (PUB/Non League Division)   37
2 (13) Severn Greenway (PUB/L3 - Malcolm League)   38 v Caerleon Poole Town (PUB/L3 - Oslac League)   45
2 (13) Severn Six (PUB/L3 - Beornred League)   38 v Sexburga AFC (PUB/L3 - Claudia League)   42
2 (13) Sherborne Diamonds (PUB/L3 - Cunibert League)   33 v Sunderland Royals (PUB/L3 - Claudia League)   56
2 (13) Shrewsbury Shaw (PUB/L3 - Oswulf League)   43 v Thurebrand Tyrone (PUB/L3 - Albions League)   32
2 (13) St. Columba Fenians (PUB/L2 - Fantasia Conference)   54 v Redbridge United (PUB/L3 - Beornred League)   45
2 (13) Stuffa Dreams (PUB/L3 - Oswulf League)   34 v Vellocatus United (PUB/L3 - Beornred League)   38
2 (13) Stuffa Up (PUB/L1 - Super League)   40 v Wulstan Hinterhaus (PUB/L3 - Albions League)   50
2 (13) Suetonius Slicks (PUB/L2 - Fantasia Conference)   40 v Magnentius Spurs (PUB/L2 - Slobidon Conference)   47
2 (13) Tay County (PUB/L2 - Slobidon Conference)   48 v Galgacus Kassab (PUB/L3 - Claudia League)   40
2 (13) Tay Town (PUB/L3 - Leighton League)   35 v Bonosus Bohemians (PUB/L3 - Malcolm League)   47
2 (13) Theodbald The Great (PUB/L3 - Claudia League)   35 v Woden Chaz (PUB/L3 - Pannonia League)   43
2 (13) Theodore Hotspur (PUB/L3 - Claudia League)   33 v Asclepiodotus Posidonius (PUB/L3 - Oswulf League)   41
2 (13) Thetford Tigers (PUB/L3 - Beornred League)   33 v Taunton Spirit (PUB/L3 - Claudia League)   45
2 (13) Tin-islands Are Canny (PUB/L2 - Slobidon Conference)   47 v Gilling East (PUB/L2 - Slobidon Conference)   36
2 (13) Tyne Athletic (PUB/Non League Division)   52 v Wighard Toppers (PUB/L3 - Oslac League)   39
2 (13) Ubbo Village (PUB/L3 - Oswulf League)   33 v Dio Rio de las Minas FC (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   32
2 (13) Uchtred Town (PUB/L3 - Malcolm League)   45 v Adelphius Oltenita (PUB/L2 - Slobidon Conference)   43
2 (13) Usk Rio de las Minas FC (PUB/L2 - Fantasia Conference)   30 v Porta CG ALLSTARS (PUB/L3 - Oswulf League)   53
2 (13) Victorinus Drinkers (PUB/L3 - Malcolm League)   34 v Horsa United FC (PUB/L3 - Pannonia League)   37
2 (13) Virius Infectious Zoomerang (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   40 v Lichfield Engineering (PUB/L2 - Fantasia Conference)   32
2 (13) Volantii Worle (PUB/L3 - Oswulf League)   38 v Withering Walnuts (PUB/L3 - Pannonia League)   36
2 (13) Wanu City (PUB/L2 - Fantasia Conference)   31 v Withering Onvine (PUB/L3 - Leighton League)   37
2 (13) Wenbury Wanderers (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   27 v Aston Martin (PUB/Non League Division)   45
2 (13) Weser Brom (PUB/L3 - Claudia League)   33 v Hibernians Athletic (PUB/L3 - Claudia League)   42
2 (13) Willy Wonka (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   40 v Sandwich United (PUB/L3 - Oslac League)   39
2 (13) Witham Wanderers (PUB/L3 - Pannonia League)   52 v Winandermere So (PUB/Non League Division)   45
2 (13) Woden Oakengates Rgrs (PUB/L2 - Slobidon Conference)   28 v Fantastico Bombastico (PUB/L3 - Oslac League)   48
2 (13) Woden United (PUB/L1 - Super League)   37 v Fantastico Central Coast F.C (PUB/L3 - Oslac League)   39
2 (13) Wye City (PUB/L1 - Super League)   47 v Redwald Liverpool (PUB/L3 - Oslac League)   33
2 (13) Wye Valley (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   56 v Britannia Palace (PUB/L2 - Slobidon Conference)   35
2 (13) Zosimus Cosmos (PUB/L3 - Leighton League)   40 v Maximus Chicken (PUB/L1 - Super League)   56

3 (21) Albions Terriers (PUB/L1 - Super League)   40 v Ebba Nezagood (PUB/L3 - Claudia League)   31
3 (21) Alfred The Ready (PUB/L3 - Pannonia League)   34 v Tin-islands Are Canny (PUB/L2 - Slobidon Conference)   72
3 (21) Antoninus Tigerious (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   55 v Aston Strutters (PUB/L3 - Oslac League)   55
3 (21) Aston Andys (PUB/L3 - Pannonia League)   37 v Aston MoodyBrum (PUB/L3 - Oslac League)   37
3 (21) Aston Assassin (PUB/L3 - Claudia League)   55 v Mount Mission (PUB/L2 - Slobidon Conference)   42
3 (21) Aston Martin (PUB/Non League Division)   37 v Willy Wonka (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   24
3 (21) Aston Patto (PUB/L3 - Oswulf League)   37 v Angels of Sutton (PUB/L3 - Albions League)   53
3 (21) Audredswold Forest (PUB/L3 - Oswulf League)   43 v Save Our Souls (PUB/L3 - Cunibert League)   37
3 (21) Badenoch Qwerty (PUB/L2 - Slobidon Conference)   55 v Hoxon FC (PUB/L3 - Cunibert League)   41
3 (21) Bogdesia City Winners (PUB/L3 - Cunibert League)   45 v Worr Lord (PUB/L3 - Pannonia League)   56
3 (21) Bretagne Forward Pass (PUB/L2 - Slobidon Conference)   49 v Helena Buster Boro (PUB/L3 - Albions League)   55
3 (21) Britannia Albion (PUB/L3 - Pannonia League)   27 v Dart Attack (PUB/L3 - Malcolm League)   50
3 (21) C Red Coxy (PUB/L3 - Beornred League)   41 v Ubbo Village (PUB/L3 - Oswulf League)   35
3 (21) Cadiz Magic (PUB/L1 - Super League)   27 v Magnentius Spurs (PUB/L2 - Slobidon Conference)   40
3 (21) Caerleon Poole Town (PUB/L3 - Oslac League)   37 v Dart The (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   36
3 (21) Caligula Corinthians (PUB/L2 - Fantasia Conference)   27 v Deyfyr Bremen (PUB/L3 - Pannonia League)   66
3 (21) Canute Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)   24 v Maximus Colts (PUB/L3 - Albions League)   33
3 (21) Canute Wanderers (PUB/L3 - Leighton League)   49 v Prusn Valley (PUB/L3 - Albions League)   37
3 (21) Charford Champions (PUB/L3 - Malcolm League)   55 v Pomponia Exiles (PUB/L3 - Leighton League)   42
3 (21) Colden Common (PUB/L3 - Albions League)   27 v Acha Acha (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   55
3 (21) Cray Bay (PUB/L2 - Fantasia Conference)   27 v Hedda Hinterhaus (PUB/L3 - Pannonia League)   37
3 (21) Denaby United (PUB/L3 - Beornred League)   30 v Acha Blades (PUB/L3 - Leighton League)   51
3 (21) Eadburga Rovers (PUB/L2 - Fantasia Conference)   56 v Iceni Radicals (PUB/L1 - Super League)   67
3 (21) Eadbyrht Titanics (PUB/L3 - Pannonia League)   50 v Vitalian Victorious (PUB/Non League Division)   51
3 (21) Ex Rhodesians (PUB/L3 - Albions League)   49 v Fantastico Centurians (PUB/L2 - Slobidon Conference)   60
3 (21) Fantastico City Obergsharks (PUB/L3 - Claudia League)   52 v Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   72
3 (21) Gallovidian Albannach (PUB/L3 - Oswulf League)   55 v Iceni Wanderers (PUB/L3 - Malcolm League)   42
3 (21) Germanus FC (PUB/L3 - Beornred League)   33 v Berking United (PUB/L3 - Claudia League)   36
3 (21) Glendale Shrewdies (PUB/L3 - Cunibert League)   42 v Posthumus Ites (PUB/Non League Division)   24
3 (21) Harold Ramus (PUB/L3 - Malcolm League)   29 v Rainer Scorpions (PUB/L1 - Super League)   67
3 (21) Hestingi Corks (PUB/L3 - Pannonia League)   42 v Uchtred Town (PUB/L3 - Malcolm League)   34
3 (21) Hibernians United (PUB/L2 - Fantasia Conference)   29 v Paulinus Park (PUB/L2 - Fantasia Conference)   55
3 (21) Honorius Olympians FC (PUB/L2 - Slobidon Conference)   15 v St. Columba Fenians (PUB/L2 - Fantasia Conference)   40
3 (21) Iceni 1 (PUB/L3 - Malcolm League)   35 v Bonosus Bohemians (PUB/L3 - Malcolm League)   40
3 (21) Ida Go Nowhere (PUB/L3 - Leighton League)   49 v Chippenham Addo Lions (PUB/L3 - Leighton League)   48
3 (21) Immanuentius F.C. (PUB/L3 - Oslac League)   52 v Flensburgh Sanktpauli FC (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   27
3 (21) Invincible F.C. (PUB/Non League Division)   55 v Nimenguen Llama (PUB/L2 - Fantasia Conference)   55
3 (21) Invincible Raiders (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   72 v Meanwaras Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)   41
3 (21) Kennet Town (PUB/L3 - Cunibert League)   41 v Mount Slough (PUB/L3 - Oswulf League)   54
3 (21) Lindisfarne Athletic (PUB/L3 - Oslac League)   27 v Pertinax Penetrators (PUB/L2 - Slobidon Conference)   40
3 (21) Malcolm River Ravers (PUB/L3 - Malcolm League)   37 v Fantastico Butnotathletico (PUB/L3 - Oswulf League)   42
3 (21) Marcellus Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)   55 v Virius Infectious Zoomerang (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   27
3 (21) Maxima Minima (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   30 v Caer Urfa F.C. (PUB/L3 - Beornred League)   56
3 (21) Maximus Chicken (PUB/L1 - Super League)   27 v Horsa United FC (PUB/L3 - Pannonia League)   41
3 (21) Medway Rovers (PUB/L3 - Cunibert League)   24 v Ebba Toon Jesters (PUB/L3 - Oslac League)   27
3 (21) Merfyn FC (PUB/L3 - Cunibert League)   37 v Ebbsfleet Ebbs (PUB/L3 - Cunibert League)   50
3 (21) Oswulf Town (PUB/L3 - Claudia League)   42 v Tay County (PUB/L2 - Slobidon Conference)   40
3 (21) Paulinus United (PUB/L3 - Cunibert League)   55 v Withering Onvine (PUB/L3 - Leighton League)   50
3 (21) Perses Pix (PUB/L2 - Slobidon Conference)   66 v Hedda Hunters (PUB/L3 - Beornred League)   41
3 (21) Picts F.C. (PUB/L3 - Leighton League)   37 v Rochester United (PUB/L3 - Leighton League)   41
3 (21) Porta CG ALLSTARS (PUB/L3 - Oswulf League)   67 v Magnentius Brook (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   56
3 (21) Sandwich Board (PUB/L3 - Oslac League)   40 v Saberct Salisbury F.C. (PUB/L3 - Cunibert League)   41
3 (21) Shrewsbury Shaw (PUB/L3 - Oswulf League)   36 v Fantastico Bombastico (PUB/L3 - Oslac League)   42
3 (21) Sunderland Royals (PUB/L3 - Claudia League)   40 v Willy Rowland (PUB/L3 - Cunibert League)   24
3 (21) Tarsus Tony (PUB/L3 - Beornred League)   36 v Sexburga AFC (PUB/L3 - Claudia League)   24
3 (21) Taunton Spirit (PUB/L3 - Claudia League)   37 v Shrewsbury (PUB/L3 - Leighton League)   32
3 (21) Thetford Town (PUB/L3 - Leighton League)   24 v Fantastico Central Coast F.C (PUB/L3 - Oslac League)   35
3 (21) Tyne Athletic (PUB/Non League Division)   54 v Hibernians Athletic (PUB/L3 - Claudia League)   42
3 (21) Vellocatus United (PUB/L3 - Beornred League)   40 v Volantii Worle (PUB/L3 - Oswulf League)   50
3 (21) Vitalian Villacia (PUB/L3 - Claudia League)   36 v Willy Joy (PUB/L3 - Leighton League)   36
3 (21) Witham Wanderers (PUB/L3 - Pannonia League)   41 v Wulstan Hinterhaus (PUB/L3 - Albions League)   53
3 (21) Woden Chaz (PUB/L3 - Pannonia League)   52 v Redbridge Forest (PUB/L3 - Beornred League)   42
3 (21) Wye City (PUB/L1 - Super League)   72 v Asclepiodotus Posidonius (PUB/L3 - Oswulf League)   67
3 (21) Wye Valley (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   40 v Invincible North End (PUB/L1 - Super League)   33

4 (25) Angels of Sutton (PUB/L3 - Albions League)   56 v Deyfyr Bremen (PUB/L3 - Pannonia League)   42
4 (25) Aston Martin (PUB/Non League Division)   42 v Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   70
4 (25) Audredswold Forest (PUB/L3 - Oswulf League)   51 v Aston Strutters (PUB/L3 - Oslac League)   51
4 (25) Badenoch Qwerty (PUB/L2 - Slobidon Conference)   52 v St. Columba Fenians (PUB/L2 - Fantasia Conference)   73
4 (25) Berking United (PUB/L3 - Claudia League)   45 v Canute Wanderers (PUB/L3 - Leighton League)   62
4 (25) C Red Coxy (PUB/L3 - Beornred League)   32 v Porta CG ALLSTARS (PUB/L3 - Oswulf League)   52
4 (25) Caer Urfa F.C. (PUB/L3 - Beornred League)   42 v Albions Terriers (PUB/L1 - Super League)   26
4 (25) Caerleon Poole Town (PUB/L3 - Oslac League)   39 v Maximus Colts (PUB/L3 - Albions League)   73
4 (25) Ebba Toon Jesters (PUB/L3 - Oslac League)   48 v Charford Champions (PUB/L3 - Malcolm League)   54
4 (25) Ebbsfleet Ebbs (PUB/L3 - Cunibert League)   21 v Wulstan Hinterhaus (PUB/L3 - Albions League)   36
4 (25) Fantastico Butnotathletico (PUB/L3 - Oswulf League)   61 v Aston MoodyBrum (PUB/L3 - Oslac League)   39
4 (25) Fantastico Centurians (PUB/L2 - Slobidon Conference)   36 v Invincible Raiders (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   57
4 (25) Gallovidian Albannach (PUB/L3 - Oswulf League)   55 v Mount Slough (PUB/L3 - Oswulf League)   41
4 (25) Hedda Hinterhaus (PUB/L3 - Pannonia League)   40 v Glendale Shrewdies (PUB/L3 - Cunibert League)   35
4 (25) Helena Buster Boro (PUB/L3 - Albions League)   75 v Fantastico Central Coast F.C (PUB/L3 - Oslac League)   50
4 (25) Hestingi Corks (PUB/L3 - Pannonia League)   61 v Fantastico Bombastico (PUB/L3 - Oslac League)   61
4 (25) Horsa United FC (PUB/L3 - Pannonia League)   39 v Immanuentius F.C. (PUB/L3 - Oslac League)   45
4 (25) Iceni Radicals (PUB/L1 - Super League)   52 v Tin-islands Are Canny (PUB/L2 - Slobidon Conference)   54
4 (25) Ida Go Nowhere (PUB/L3 - Leighton League)   62 v Dart Attack (PUB/L3 - Malcolm League)   13
4 (25) Magnentius Spurs (PUB/L2 - Slobidon Conference)   65 v Perses Pix (PUB/L2 - Slobidon Conference)   42
4 (25) Nimenguen Llama (PUB/L2 - Fantasia Conference)   35 v Woden Chaz (PUB/L3 - Pannonia League)   62
4 (25) Oswulf Town (PUB/L3 - Claudia League)   57 v Paulinus Park (PUB/L2 - Fantasia Conference)   75
4 (25) Paulinus United (PUB/L3 - Cunibert League)   38 v Acha Acha (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   60
4 (25) Pertinax Penetrators (PUB/L2 - Slobidon Conference)   45 v Rochester United (PUB/L3 - Leighton League)   44
4 (25) Rainer Scorpions (PUB/L1 - Super League)   57 v Vitalian Victorious (PUB/Non League Division)   13
4 (25) Saberct Salisbury F.C. (PUB/L3 - Cunibert League)   42 v Aston Assassin (PUB/L3 - Claudia League)   70
4 (25) Sunderland Royals (PUB/L3 - Claudia League)   27 v Wye Valley (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   27
4 (25) Tarsus Tony (PUB/L3 - Beornred League)   40 v Marcellus Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)   41
4 (25) Taunton Spirit (PUB/L3 - Claudia League)   39 v Acha Blades (PUB/L3 - Leighton League)   16
4 (25) Tyne Athletic (PUB/Non League Division)   41 v Bonosus Bohemians (PUB/L3 - Malcolm League)   57
4 (25) Volantii Worle (PUB/L3 - Oswulf League)   55 v Wye City (PUB/L1 - Super League)   61
4 (25) Willy Joy (PUB/L3 - Leighton League)   51 v Worr Lord (PUB/L3 - Pannonia League)   56

5 (28) Angels of Sutton (PUB/L3 - Albions League)   52 v Invincible Raiders (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   49
5 (28) Aston Assassin (PUB/L3 - Claudia League)   16 v Acha Acha (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   43
5 (28) Canute Wanderers (PUB/L3 - Leighton League)   47 v Caer Urfa F.C. (PUB/L3 - Beornred League)   53
5 (28) Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   51 v Fantastico Butnotathletico (PUB/L3 - Oswulf League)   28
5 (28) Gallovidian Albannach (PUB/L3 - Oswulf League)   20 v Wye Valley (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   5
5 (28) Ida Go Nowhere (PUB/L3 - Leighton League)   47 v Maximus Colts (PUB/L3 - Albions League)   35
5 (28) Immanuentius F.C. (PUB/L3 - Oslac League)   50 v Tin-islands Are Canny (PUB/L2 - Slobidon Conference)   43
5 (28) Magnentius Spurs (PUB/L2 - Slobidon Conference)   59 v Charford Champions (PUB/L3 - Malcolm League)   34
5 (28) Marcellus Rovers (PUB/L3 - Malcolm League)   5 v Worr Lord (PUB/L3 - Pannonia League)   42
5 (28) Pertinax Penetrators (PUB/L2 - Slobidon Conference)   44 v Bonosus Bohemians (PUB/L3 - Malcolm League)   6
5 (28) Porta CG ALLSTARS (PUB/L3 - Oswulf League)   71 v Fantastico Bombastico (PUB/L3 - Oslac League)   28
5 (28) Rainer Scorpions (PUB/L1 - Super League)   67 v Paulinus Park (PUB/L2 - Fantasia Conference)   13
5 (28) Taunton Spirit (PUB/L3 - Claudia League)   45 v St. Columba Fenians (PUB/L2 - Fantasia Conference)   56
5 (28) Woden Chaz (PUB/L3 - Pannonia League)   6 v Helena Buster Boro (PUB/L3 - Albions League)   13
5 (28) Wulstan Hinterhaus (PUB/L3 - Albions League)   14 v Hedda Hinterhaus (PUB/L3 - Pannonia League)   45
5 (28) Wye City (PUB/L1 - Super League)   59 v Aston Strutters (PUB/L3 - Oslac League)   48

6 (30) Acha Acha (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   57 v Worr Lord (PUB/L3 - Pannonia League)   53
6 (30) Caer Urfa F.C. (PUB/L3 - Beornred League)   54 v Immanuentius F.C. (PUB/L3 - Oslac League)   50
6 (30) Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   75 v Angels of Sutton (PUB/L3 - Albions League)   62
6 (30) Pertinax Penetrators (PUB/L2 - Slobidon Conference)   51 v Helena Buster Boro (PUB/L3 - Albions League)   61
6 (30) Porta CG ALLSTARS (PUB/L3 - Oswulf League)   53 v Ida Go Nowhere (PUB/L3 - Leighton League)   58
6 (30) Rainer Scorpions (PUB/L1 - Super League)   66 v Magnentius Spurs (PUB/L2 - Slobidon Conference)   57
6 (30) St. Columba Fenians (PUB/L2 - Fantasia Conference)   61 v Hedda Hinterhaus (PUB/L3 - Pannonia League)   56
6 (30) Wye City (PUB/L1 - Super League)   62 v Gallovidian Albannach (PUB/L3 - Oswulf League)   48

7 (32) Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   33 v Wye City (PUB/L1 - Super League)   25
7 (32) Helena Buster Boro (PUB/L3 - Albions League)   62 v Acha Acha (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   52
7 (32) Ida Go Nowhere (PUB/L3 - Leighton League)   39 v St. Columba Fenians (PUB/L2 - Fantasia Conference)   63
7 (32) Rainer Scorpions (PUB/L1 - Super League)   22 v Caer Urfa F.C. (PUB/L3 - Beornred League)   40

8 (34) Caer Urfa F.C. (PUB/L3 - Beornred League)   44 v Ella Belle (PUB/L2 - Wanu Wanu Conference)   36
8 (34) Helena Buster Boro (PUB/L3 - Albions League)   38 v St. Columba Fenians (PUB/L2 - Fantasia Conference)   40

9 (37) Caer Urfa F.C. (PUB/L3 - Beornred League)   35 v St. Columba Fenians (PUB/L2 - Fantasia Conference)   85